birprogram
Ana sayfa
Ana SayfaAna sayfanız yapın
FavoriFavorilere ekleyin

T.C. Kimlik No İstemcisi
T.C. Kimlik No İstemcisi yardımıyla bir kişinin kayıt bilgilerine (cilt numarası vs.vs.) ya da aile bilgilerine (baba adı vs.vs.) dayanarak T.C. kimlik numarasını bulabilirsiniz. Ya da elinizde bir kimlik numarası var ve bunun kime ait olduğunu bilmiyorsunuz diğer bir seçenek ile bu T.C. kimlik numarasının kime ait olduğunu ve doğum tarihini öğrenebilirsiniz.

Ayrıca program içinde Update,Get News ve tray özellikleri de bulunmaktadır. Bu özelliklerin anlamlarını bilmiyorsanız indirme yapmadan önce aşağıdaki bilgilendirmeyi okuyunuz.

Update: Bu sistemin diğer Türkçe anlamı "Güncelleme"dir. BU yöntemi kullanarak yeni sürümlerini ve yeni eklentilerini tarayıcınız olmaksızın program ile indirebilirsiniz.

Get News: Bu sistemin Türkçe anlamı "Haber Getir"dir. Bu sistem sayesinde program için olumlu-olumsuz her bilgiye ulaşabilirsiniz. Bu seçenek içinde tarayıcıya ihtiyacınız bulunmamaktadır.

Tray: Bu sistem sayesinde program ekranınızda yer kaplamayacaktır. Bu sistemi açtığınız anda program diğer simgesiyle system tray bölgesine yani sağ alt köşede bulunan saat ve tarih olan bölüme yerleşir. Ve hiç bir şekilde belleğinizde gereğinde fazla yer kaplamaz.

Ayrıca program yazıldıktan hemen sonra denetime girdi ve bazı programcı arkadaşlar da çıkacak bir sorun yakalandı.

Programın kurulumu için belirlendiği şifre koruma amaçlı değildir. Ve programın sahibi (Burak TUNGUT) "bu şifrenin yayınlanması durumun da sorun olmayacağını" belirtti.

Şifre :13YSN-93YLN dir.
Ayrıca şifreyi gösteren program indireceğiniz dosyanın içinde bulunmaktadır.

Uyarı:Şifre gösteren programı ancak bir kere açabilirsiniz sonraki açışlarınız da görmenize izin vermeyecektir.

Versiyon:1.1
Tip:Ücretsiz (Freeware)
Boyut:3.16 Mb
Dil:Türkçe
OS:Windows XP
Üretici:Burak TUNGUT

DOSYAYI İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN.






Bilgi yarışması | Oyun | Hastalık sitesi | Rüya tabirleri
Ücretsiz program | Şifalı bitkiler | Tıp sözlüğü | Türkçe sözlük | Yemek tarifleri |

PROGRAM DOWNLOAD, PROGRAM İNDİRME
Arağığınız bütün programlar tek bir adreste
Program arayabilir ve ücretsiz indirebilirsiniz.

©2006 birprogram.com

0