birprogram
Ana sayfa
Ana SayfaAna sayfanız yapın
FavoriFavorilere ekleyin

Su Dağıtım Programı
Üreticinin Açıklaması: İşletmelerin dolu/boş/emanet damacana sularını ve diğer(pet şişe, pilli pompa vs.) stoklarını, tanımlanan depolar arası mal hareketlerini, Abone/esnaf/bayi gruplamalı cari kart yapısıyla ve çok işlevli sipariş modülüyle takip edip, raporlarının ekran/yazıcıdan alınmasını sağlar.

Programın İçerdiği Modüller
 • Stok Kartları: Depozit, Su ve diğer(pet şişe, pilli pompa) ürünler tanımlanıp fiyat/miktar takibi yapılır. Aylık satışların durumu bir tuşla izlenebilir. Depo,dükkan ve araçlar arasında mal transferi, takibi, emanet takibi, istenildiği anda hangi depoda ne kadar su olduğu görülüp, suyun müşteriye varana kadar ki yer değişimi adım adım izlenebilir. Sınırsız depo tanımlanabilir. Stok listesi, miktarları, envanteri, kritik seviyeleri, eksi stoklar, fiyat listeleri, emanet listeleri, depo stok seviyeleri, toplam su raporu, emanet hareketleri raporları bu modülde yer alır.
 • Cari Hesaplar: Abone, esnaf, bayi gruplamasıyla etkin cari kart takibi yapılır. Aylık satışların miktarı/tutarı bir tuşla izlenebilir. Cari hareketleri, ürün alımı, ödeme(peşin,veresiye) takipleri ve borç alacak durumları izlenir. Cari hesap durumları, borçlu/alacaklı hesaplar, telefon/adres listesi, hesap hareket raporu, su almayanlar listesi, emanet su takip cetveli raporları bu modülde yer alır. Cari hesapta kullanılan mahalle/köy, sokak, semt/ilçe bir kez tanımlanır, depodan araca toplu yükleme bu sayede kolaylaşır. Belirlenen mahalle vs. göre raporlara yine bu modülden ulaşılır.
 • Sipariş Hareketleri: Sipariş girişleri her güne göre yeni kart açılarak oluşturulur. Bu kart sipariş saati, cari kodu, ürün kodu, miktarı, tutarı, ödeme yapıldı/yapılmadı ve verilecek ürünün o andaki durumu (araçta, teslim vs.) başlıkları altında toplanır. Burada gelen sipariş tek bir tuşla karta işlenir. Alınan siparişler işaretlenerek (toplu işaretleme mümkün, örn: aynı mahalledekiler) seçilen araca yüklenir. Bu işlemin ardından otomatik olarak su sipariş fişleri yazıcıdan alınıp araca verilir. Araçlar teslimattan döndüğünde, araçta gözüken tüpler durumlarına göre teslim/iptal/ödeme alındı konumuna geçer. Tüm bu işlemler cari hesaplara ve stoklara da yansır bu da depoların su miktarlarını etkiler. İşlemler geri alınıp iptal edilebilir. İstenildiği anda suyun bulunduğu yer sipariş ekranından çıkmadan görülebilir, müşteri ile ilgili ayrıntılı bilgi alınabilir. Tüm bu sayılanlar tek ekranda işlevsel tuşlarla yapılır. Bekleyen siparişler, araçta bulunanlar, teslim edilenler, iptal edilenler, araç sipariş listesi gibi ayrıntılı raporlar alınabilir.

  Ayrıca cari kartlardan bağımsız adres/telefon/etiket modülü, her yerden çağrılabilen aktif not ekranı, hesap makinası modülü de programda mevcuttur.

  Önemli Not: Yazılımın kurulumu DOS tabanlı olduğu için farklıdır. Kurulum aşamalarını buraya tıklayarak indirebilirsiniz.


 • Versiyon:(Dos)
  Tip:Özellik Kısıtlamalı (Demo)
  Boyut:340 Kb
  Dil:Türkçe
  OS:Windows (Tümü)
  Üretici:Promek Yazılım

  DOSYAYI İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN.


  Bilgi yarışması | Oyun | Hastalık sitesi | Rüya tabirleri
  Ücretsiz program | Şifalı bitkiler | Tıp sözlüğü | Türkçe sözlük | Yemek tarifleri |

  PROGRAM DOWNLOAD, PROGRAM İNDİRME
  Arağığınız bütün programlar tek bir adreste
  Program arayabilir ve ücretsiz indirebilirsiniz.

  ©2006 birprogram.com

  3,90625E-03