birprogram
Ana sayfa
Ana SayfaAna sayfanız yapın
FavoriFavorilere ekleyin

Shareaza
Shareaza, P2P (noktadan noktaya bağlantı) protokolünü destekleyen en popüler ağlardan her türlü dosyayı transfer etmenize yarayan bir yazılım. Yazılım tamamen ücretsiz olup hiçbir reklam veya casus programcık içermemektedir.
Yazılım aynı anda 4 farklı ağ üzerinde bağlantı sağlayabiliyor. EDonkey2000, Gnutella, BitTorrent ve Gnutella2 (G2) ağlarının tümünü desteklemesi sayesinde şu an yaygın olan tüm P2p ağlarını kullanmanızı sağlıyor.
Yazılımın indirdiği dosyaları önizleme ile görmenizi ve aynı ağ üzerindeki diğer kullanıcılarla sohbet (chat) yapabilmenizi sağlaması da diğer artıları..

Uyarı: İlk başta bir kaç dakika beklemenizde fayda var hemen bağlanmayabilir yada aradığınız dosyayı aynı anda bir kaç protokolde aradığı için zor bulabilir. Ya da bağlanmaya çalıştığınız herhangi bir protokole bağlanamayabilirsiniz. Bu durumda ayarlarınızı değiştirerek o protokolu iptal edin. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız üretici sitesindeki forumları ve support (destek) bölümünü okuyun orada bir çok probleme karşı tavsiyeler mevcut.

Not: Bu versiyonu açık kaynak kodlu. Üretici sitesinden açık kaynak kodunu yükleyebilirsiniz.

Programın Eksileri

Aslında Kazaa dışındaki Emule ve bu programın eksileri aynı. O da çoğu zaman bulduğunuz sonuçları indirmek için saatler hatta günlerce beklemeniz gerektiği, evet aradığınız tüm dosyalar burada var, ancak biz yine de kolay ve direkt indirme yapabilen Kazaa'yı öneriyoruz.

UYARI : Programı indir tuşuna bastıktan sonra dosyayı indirmek istediğiniz sunucuyu seçmeniz gerekmektedir.

Versiyon:2.2.1.0
Tip:Açık kaynak kodlu (GNU/GPL)
Boyut:3.15 Mb
Dil:Ingilizce
OS:Windows (Tümü)
Üretici:Shareaza

DOSYAYI İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN.


Bilgi yarışması | Oyun | Hastalık sitesi | Rüya tabirleri
Ücretsiz program | Şifalı bitkiler | Tıp sözlüğü | Türkçe sözlük | Yemek tarifleri |

PROGRAM DOWNLOAD, PROGRAM İNDİRME
Arağığınız bütün programlar tek bir adreste
Program arayabilir ve ücretsiz indirebilirsiniz.

©2006 birprogram.com

3,90625E-03