birprogram
Ana sayfa
Ana SayfaAna sayfanız yapın
FavoriFavorilere ekleyin

Sınavmatik
Sınavmatik® program paketi kendi soru bankanızı oluşturup yönetmenizi ve yapılan sınavların ölçme değerlendirme işlemlerinin otomatik olarak gerçekleştirilmesini sağlayan iki programdan oluşur.

Sınavmatik® Soru Bankası Yönetimi programı, binlerce soruluk profesyonel bir soru bankası oluşturulması ve bu bankadan zengin kriter seçenekleriyle soru seçilmesine olanak tanırken;

Sınavmatik® Ölçme Değerlendirme programı ise yapılan bir sınavın geniş kapsamlı olarak değerlendirilmesini ve çok sayıda farklı türde analiz raporlarının çıkarılmasını mümkün kılar.

Her iki program entegre olarak çalışarak ürettikleri bilgilerin en verimli şekilde kullanılmasını sağlarlar.

Sınavmatik® in 4.2 versiyonunda;
 • Çok daha rahat ve kolay kullanımlı program arayüzü,
 • Programa tam entegre bir soru editörü,
 • Banka yönetimi, değerlendirme işlemlerinde yeni seçenekler ve yüksek performans,
 • Yeni analizler, kullanıcı tanımlı raporlar,
 • Bir adımda internet / intranet ortamından uygulayabilme ve değerlendirme olanağı,
 • Sybase ve Oracle ile tam entegrasyon,
 • Oracle HR (İnsan Kaynakları) paketiyle tam entegrasyon

  Sınavmatik'in modüler yapısı; soru girişinden internet/intranet üzerinden test sunumuna, verilerin tasniflenmesinden en detaylı analiz raporlarının çıkarılmasına kadar bütün işlem basamaklarını içerir.

  Profesyonel uygulamalar için hazırdır. Basit testlerin yanında karmaşık yapılı ve özel analizler gerektiren uygulamalar içinde altyapı oluşturur.

  Soruların kaynağı, içeriği (metin, denklem, şekil, animasyon, ...), test veya anketlerin yapısı, sunuş şekli (doküman, internet, java, ...), puan hesaplama yöntemleri, katılımcı yanıtlarının giriş tercihleri (optik okuyucu, internet, ...), raporların ve analizlerin sunuş şekli (doküman, Excel, internet, ...) seçenekleri ile kurumunuzun gereksinimlerine en uygun yapıyı kurabilir, çok farklı uygulamaları aynı sistemle takip edebilirsiniz.

  Çok kullanıcılıdır. Aynı anda birden fazla operatör soru girebilir, test hazırlayabilir, değerlendirme yapabilir. 4.2 versiyonu ile hem eski kullanıcılara güncelleme desteği verilmiş hem de programa onlarca yeni özellik eklenmiştir.

  Uzman gözüyle çalışır. Testler için geçerlilik / güvenilirlik analizlerini, madde ve çeldirici analizlerini bir ölçme ve değerlendirme uzmanının kullandığı yöntemlerle yapar. Analizler üzerinde yorum yaparak uzman olmayan kullanıcıları da yönlendirir.

  Sınavmatik 4.2, komple bir internet/intranet sınav ve anket otomasyonu sistemi olarak kullanılabileceği gibi, internet üzerinden eğitim veren web sitelerine de test uygulama/değerlendirme/analiz modülü olarak entegre edilebilir.

  Büyük bir hızla büyüyen ve önemini artıran internet ortamında veya bilgisayar laboratuarlarında sınav yapılması ve sonuçların yine internet ortamında duyurulması gibi yeni yüzyılın artık olağan sayılan beklentilerine siz de yanıt verebilirsiniz.
  Sınavmatik, SQL uyumlu başka veritabanı sistemlerine (Oracle HR gibi) kolayca entegre edilebilir, online veri alışverişi (personel bilgileri, test sonuçları vb.) otomatik olarak yapılabilir.

  Profesyonelce yönetilen bir soru bankasına sahip olarak ve profesyonel ölçme-değerlendirme tekniklerinden yararlanarak, kısa vadede kurumunuzun öğretim başarısının gözle görülür biçimde yükseldiğini göreceksiniz.

  Ayrıntılı bilgi için program yapımcısının sitesini geziniz.

  Programın Kurulumu:
  Programı indirdikten sonra sıkıştırılmış durumdaki dosyayı herhangi bir klasöre açın. SETUP.EXE dosyasını çalıştırın ve ekrana gelecek yönlendirmeleri takip ederek kurulumu tamamlayın.

  Kurulum programının "Seri No" sorduğu alana "demo" yazarak devam edebilirsiniz.

  Kurulum işlemini tamamladığınızda aşağıdaki programlar bilgisayarınıza yüklenecektir:

 • Sınavmatik® Soru Bankası Yönetim Programı v4.2 (Demo Versiyonu)
 • Sınavmatik® Ölçme Değerlendirme Programı v4.2 (Demo Versiyonu)
 • Sınavmatik® Yardım ve Dokümantasyon

  Programlar açıldığında aşağıdaki bilgileri kullanarak giriş yapınız.

  Kullanıcı : pilot

  Şifre : pilot


  Demo versiyonu, bir demo veritabanı ile birlikte gelmektedir. Bu veritabanında hazır bulunan soruları, testleri, değerlendirme sonuçlarını ve analiz raporlarını izleyebileceğiniz gibi; isterseniz kendiniz küçük bir soru bankası yaratabilir, soruları tarayarak testler üretebilir, hayali sınavlar hazırlayıp değerlendirebilirsiniz.

  Sınavmatik Yardım & Dokümantasyonunu yüklemek için tıklayınız.


 • Versiyon:4.2
  Tip:Özellik Kısıtlamalı (Demo)
  Boyut:14.1 Mb
  Dil:Türkçe
  OS:Windows (Tümü)
  Üretici:Pilot Software Ltd.

  DOSYAYI İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN.


  Bilgi yarışması | Oyun | Hastalık sitesi | Rüya tabirleri
  Ücretsiz program | Şifalı bitkiler | Tıp sözlüğü | Türkçe sözlük | Yemek tarifleri |

  PROGRAM DOWNLOAD, PROGRAM İNDİRME
  Arağığınız bütün programlar tek bir adreste
  Program arayabilir ve ücretsiz indirebilirsiniz.

  ©2006 birprogram.com

  3,90625E-03