birprogram
Ana sayfa
Ana SayfaAna sayfanız yapın
FavoriFavorilere ekleyin

Resmi Gazete Tarayıcı
Üreticinin açıklaması:
Resmi Gazete Tarayıcı Hakkında
Resmi Gazete Tarayıcı, T.C. Resmi Gazete web sitesindeki işlevlerin aynısını yerine getirmek üzere, sade tasarlanmış olan ve geçmişe dönük sorgulamaları daha rahat yapabilmeyi sağlayan bir arayüz sağlar.
Resmi Gazete Tarayıcı, T.C. Resmi Gazete web sunucusundaki sayfaları görüntülemek suretiyle, bilgiye daha kolay erişilebilmesine katkı sağlamak amacıyla tasarlanmış, ÜCRETSİZ bir programdır.
İhalematik, Resmi Gazete Tarayıcı vasıtasıyla görüntülenen yazılı ve görsel içerikler üzerinde hiçbir hak talep etmez, bu içerikler üzerinden hiçbir ticari kaygısı ve maddi kazancı yoktur.
İhalematik tarafından kullanıcılara yardımcı bir araç olarak sunulan ve herhangi bir üyelik, abonelik vb. işlem gerektirmeyen Resmi Gazete Tarayıcı programını bu sayfanın alt kısmında yer alan download linki vasıtasıyla bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

T.C. Resmi Gazete Hakkında
T.C. Resmi Gazete, T.C. Başbakanlık Mevzuatı Geliştirme ve Yayın Genel Müdürlüğü Yayın Dairesi ve T.C. Başbakanlık Basımevi Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğü'nün ortaklaşa çalışması ile bilgisayar ortamına aktarılmakta ve T.C. Başbakanlık Bilgi İşlem Başkanlığı'nın teknik desteği ile internette yayınlanmaktadır.

Gereksinimler:
Resmi Gazete Tarayıcı'yı kullanabilmek için MS Internet Explorer® web tarayıcı yüklenmiş olan ve internete bağlanabilen bir bilgisayarınızın olması yeterlidir.
Program, yüksek özellikli bilgisayar donanımlarına ve işletim sisteminde özel ayarlar yapılmasına ihtiyaç duymaz.

Özellikler
Resmi Gazete Tarayıcı İhalematik web sunucusuyla ilişkisi olmayan, bağımsız özellikte bir programdır.
MS Internet Explorer® benzeri web tarayıcı (Browser) özelliği taşır. Resmi Gazete Tarayıcı, mevcut internet bağlantınız üzerinden, internet protokolleri vasıtasıyla internetteki sunucudan sayfaları talep eder ve hiç bir modifikasyon yapmadan kullanıcıya görüntüler.
Resmi Gazete Tarayıcı sadece 1 adet çalıştırılabilir (EXE) dosyadan oluşur. Program, sistem kayıtlarınızda herhangi bir değişiklik yapmaz, herhangi bir özel dosya üretmez.

Versiyon:1.0
Tip:Ücretsiz (Freeware)
Boyut:222 Kb
Dil:Türkçe
OS:Windows (Tümü)
Üretici:ihalematik

DOSYAYI İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN.


Bilgi yarışması | Oyun | Hastalık sitesi | Rüya tabirleri
Ücretsiz program | Şifalı bitkiler | Tıp sözlüğü | Türkçe sözlük | Yemek tarifleri |

PROGRAM DOWNLOAD, PROGRAM İNDİRME
Arağığınız bütün programlar tek bir adreste
Program arayabilir ve ücretsiz indirebilirsiniz.

©2006 birprogram.com

0,0078125