birprogram
Ana sayfa
Ana SayfaAna sayfanız yapın
FavoriFavorilere ekleyin

Painkiller Demo
Painkiller , Quake ve Unreal tarzında yeni nesil bir aksiyon/3D oyunudur. Painkiller oyununda trajik bir araba kazasında ölen Daniel Garner'ı canlandırıyoruz. Oyun kazadan hemen sonra başlıyor. Cennet ile Cehennem arasında bilinmeyen karanlık ve kötü bir dünyada uyanıyoruz. Amacımız neden cennete alınmadığımızı bulmak.

Oldukça sürükleyici olan bu senaryo içerisinde birçok şeytani yaratık, bilinmeyen bu dünyanın gizli askerleri ve onlarca düşmanla karşılaşıyoruz. Bitmeyen bir savaş, kusursuz grafikler, harika silah ve insan modellemeleri, oldukça gerçekçi sesler ve inanılmaz derecede güzel dizayn edilmiş bu dünyası ile Painkiller size hoş bir oyun zevki vaad ediyor.

Painkiller aslında 3 Demo olarak geliyor.
İlk demo biraz evvel bahsettiğimiz tam sürüm oyundan 3 bölüm içeren tekli oyuncu demosu.

İkinci demo yine tekli oyuncu demosu ve oyundan 1 bölüm içeriyor. Aşağıdaki bağlantıdan indirebileceğiniz bu demonun boyutu 156MB.

* Painkiller Single Player Demo 2

Son olarak üçüncü demo ise çoklu oyuncu olarak oynanabilen bir demo ve oyundan 2 harita ile 2 mod içeriyor. Bu demo ile 16 kişiye kadar LAN veya Internet üzerinden Painkiller'ı oynayabilirsiniz. 4 karakter modellemesinden birini seçebileceğiniz modlar ile beraber GameSpy Arcade desteği de geliyor.Yine aşağıdaki bağlantıdan indirebileceğiniz bu demonun boyutu ise 140MB.

* Painkiller Multiplayer Demo

En düşük sistem gereksinimleri : 1.5Ghz işlemci, 384MB Ram, 64MB ekran kartı (Geforce 3 veya daha yenisi tavsiye ediliyor.)

Versiyon:
Tip:Özellik Kısıtlamalı (Demo)
Boyut:228 Mb
Dil:Ingilizce
OS:Windows (Tümü)
Üretici:Dreamcatcher İnteractive

DOSYAYI İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN.


Bilgi yarışması | Oyun | Hastalık sitesi | Rüya tabirleri
Ücretsiz program | Şifalı bitkiler | Tıp sözlüğü | Türkçe sözlük | Yemek tarifleri |

PROGRAM DOWNLOAD, PROGRAM İNDİRME
Arağığınız bütün programlar tek bir adreste
Program arayabilir ve ücretsiz indirebilirsiniz.

©2006 birprogram.com

0,0390625