birprogram
Ana sayfa
Ana SayfaAna sayfanız yapın
FavoriFavorilere ekleyin

KTS - Kolay Ticari Set
Bir ticari programın kulanımı hiç bu kadar kolay, esnek, görsel olmadı. KTS kapsamlı bir ticari paketi, görsel kolay kullanım özellikleriyle sunmayı başarıyor.

KTS, piyasadaki muhasebe programlarından çok farklıdır. Kendi kendinize birkaç saat içerisinde kullanımını öğrenebilir, kurduktan hemen sonra işlem yapmaya başlayabilirsiniz. Kullanımını öğrenmek için aylarca kurs görmeniz, muhasebeci olmanız gerekmez. KTS devir, bakım gibi işlemleri yapmanız için bilgisayar dehası olmanızı istemez.

KTS, stok durumunuzu ve cari hesaplarınızı takip eder, üstelik stok ve cari bilgilerinizi tek tuşa basınca anında gösterir. Yaptığınız her satış için fatura, irsaliye, irsaliyeli fatura kesmenize izin verir. Perakende ve taksitli satışlarınızı destekler. Taksitli satışlar için seri senetler oluşturabilir. Ödeme ve tahsilatlarınızı tutar, çek ve senetlerinizin takibini yapar. Günlük, haftalık, aylık detaylı kasa analizi yapar. Borç alma-verme işlemleri, alış-satış iadeleri, carisi olmayan sair işletme gelir ve giderlerinin takibi, stok giriş-çıkış işlemleri, aylık stok giriş-çıkış analizi KTS ile yapabileceğiniz diğer işlemlerden bazılarıdır.

KTS barkodlu çalışmaya uygun geliştirilmiştir. Terazi barkodları da desteklenmektedir. Programdaki 2 adet barkod yardırma aracı ile, KTS barkodlarınızı yazdırmanızı da sağlıyor.

KTS, içerisinde gelen 90dan fazla form ve rapor tasarımını değiştirmenize ve kendi rapor tasarımlarınızı programa eklemenize izin veren bir Esnek Raporlama Sistemi kullanıyor.

Karmaşık muhasebe programlarının aksine, kullanıcı odaklı geliştirilen KTS size yardımcı olmak için tüm görsel imkanları zorlayarak kullanır: Çabuk menüler, sağ tuş menüleri, açılır-kapanır detay panelleri, hazır süzgeçler ve daha birçok kolay kullanım özelliği ile işlemlerinizi zahmetsizce yapmanızı sağlar.

TEKSOFT KTS
"Alışkanlıklarınızı Değiştiriyor"


Versiyon:1.0
Tip:Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
Boyut:9.66 Mb
Dil:Türkçe
OS:Windows (Tümü)
Üretici:TekSOFT Yazılım

DOSYAYI İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN.


Bilgi yarışması | Oyun | Hastalık sitesi | Rüya tabirleri
Ücretsiz program | Şifalı bitkiler | Tıp sözlüğü | Türkçe sözlük | Yemek tarifleri |

PROGRAM DOWNLOAD, PROGRAM İNDİRME
Arağığınız bütün programlar tek bir adreste
Program arayabilir ve ücretsiz indirebilirsiniz.

©2006 birprogram.com

0,015625