birprogram
Ana sayfa
Ana SayfaAna sayfanız yapın
FavoriFavorilere ekleyin

Appforge Crossfire
Size tek bir program ismi söyleseler ve bu programla tüm mobil cihazlar, smartphone'lar, palmOs'lar, symbian işletim sistemine sahip cep telefonları için tek bir IDE(arayüz) üzerinden program yazabileceğinizi ve hatta bunu VB.net, C#, Visual Basic gibi dilleri kullanarak yapabileceğiniz aklınıza gelir miydi?

Bir eklenti olarak VS.NET'e entegre olan bu program kendi bileşenleri ile birlikte gelmekte ve aynı kodları kullanarak mobil platform bağımsızlığını sağlıyor. Kendi işletim sistemi olmayan cihazlar için ise "Compact Framework" harici olan kendi framework'ü olan "Booster" adındaki programını kullanıyor. Yani bu program, yazıdığınız uygulamaların çalışması için bir eklenti niteliği taşıyor. Bu işlem için "Booster"'ı cihazınıza bir kere yüklemeniz yeterli oluyor.

Pocket Pc 2002 işletim sitemine sahip cihazlar için microsoft'un bedava programı var. Adı da "Embedded Visual Tools". Fakat bu programla geliştirdiğiniz uygulamada kullandığınız kodlar minimum'a indirgenmiş durumda olduğu için size (Eğer visual basic 6 komutları kullanacaksınız) AppForge firmasına ait "Appforge MobileVB" uygulamasını kullanmanızı öneririm. Bu uygulamayı kurduktan sonra istediğiniz visual basic 6 komutlarını kullanarak uygulamanızı yazabilir ve "Booster" ile cihazınıza yükleyerek çalışmasını sağlayabilirsiniz.
Son olarak size bir önerim daha olacak; eğer geleceğe yönelik birşeyler düşünüyorsanız bir kere yazın, VS.NET IDE'sini kullanarak uygulamalarınızı geliştirin. Her zaman teknolojinin bir adım ilerisinde olun.
NOT: Deneme Sürümü için; 3210-5350-4442-9516 şifresini kullanabilirsiniz.

Versiyon:5.6.1
Tip:Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
Boyut:48 Mb
Dil:Ingilizce
OS:Windows XP
Üretici:AppForge

DOSYAYI İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN.


Bilgi yarışması | Oyun | Hastalık sitesi | Rüya tabirleri
Ücretsiz program | Şifalı bitkiler | Tıp sözlüğü | Türkçe sözlük | Yemek tarifleri |

PROGRAM DOWNLOAD, PROGRAM İNDİRME
Arağığınız bütün programlar tek bir adreste
Program arayabilir ve ücretsiz indirebilirsiniz.

©2006 birprogram.com

1,171875E-02